forbot
Сливка, ЧП
+38 (096) 220-47-37
  • Сливка, ЧП
  • Каталог товаров
  • Саженці малини Поемат
Саженці малини Поемат
  • Саженці малини Поемат

Саженці малини Поемат

В наличии
Бренд:Сливка
Страна производитель:Украина
Описание
 
 

Походження - Польський сорт Poemat виведений в садівничому експериментальному підприємстві Інституту садівництва в Бржезно.  Як і Polonez (Полонез), «Поемат» виник від схрещування сорту «Полька» з клоном 03266.
 
Опис рослини - Сорт малини Poemat (Поемат) в середньому рослина росте сильно, жорсткі пагони покриті дрібними шипами. Плодоносить на однорічних і дворічних пагонах. Ріст пагонів від середнього до сильного (1,5-2,5 м), габітус куща компактний, пагони жорсткі, покриті рідкісними шипами, переважно у верхній частині. Дозріває рано, приблизно в той же час як і сорт Polka (Полька). Має середню врожайність.
 
Опис плодів - Великі плоди, темно-червоного насиченого кольору з легким блиском, більш сферичної форми. Формою вони нагадують скошений конус. Характерною особливістю є дрібні кісточки, завдяки чому плоди дуже тверді й витривалі! Ця характеристика, виділяє сорт Поемат посеред інших сортів малини. Дозрівання плодів в більшій частині відбувається на стеблах цього року, отже цей сорт придатний більше для одноразового збору. Короткі плодоносні пагони, незвичайна міцність і низька сила з'єднання ягоди з нижнім квіткою, робить цей сорт придатним для механічного збору врожаю.
 
Гуртові поставки на весну 2018р. ціна договірна.

 
 
 
Характеристики:
Бренд:Сливка
Страна производитель:Украина
Сорт:Поемат
Ін-вітро: перша репродукція
Информация актуальна: 14.02.2018

Подробнее

Саженці малини Поемат от компании Сливка, ЧП, Тернополе (Украина). Купить Саженці малини Поемат со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!