UAH
Малина ремонтантна - Сливка, ЧП Тернополь (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5
Сливка, ЧП
+38 (096) 220-47-37
Малина ремонтантна
  • Малина ремонтантна

Малина ремонтантна

В наличии
Цена:
15 UAH
Доставка:
Описание

Садженці малини ремонтантної, продаємо малину висаджену у контейнери 0,8л. 2,0л. по ціні 20-30 грн., також продаємо малину з відкритою кореневою системою по ціні 5-15 грн.
Джоан Джі — ремонтантная малина , безшипна, дозріває на початку серпня. Ягода темно-червоного кольору, велика (середня вага близько 6 г), тверда, щільна, транспортабельна. Добре підходить для заморозки. На думку зарубіжних експертів, Джоан Джі один з найсмачніших сортів ремонтантної малини. Сорт відрізняється високою врожайністю (до 20 т з гектара). Один з найбільш популярних в Європі промислових сортів малини.

Приймамо замовлення на гуртові поставки малини з відкритою кореневою системою на весну 2018р., сорти:

Полка, Поляна, Полонез, Поемат, Еріка, Джоан Джей, Рання Роса

Еріка- ремонтантний сорт малини італійської селекції. Ягода 7-10 г, світло-червона, смачна, транспортабельна. Перспективний сорт для промислового обробітку, ягода тверда, легко обривається, можна застосовувати для подвійного вирощування плодів. Вважається кращим сортом на Заході.

Полка-сорт ремонтантний, має велике господарське значення. У Польщі основний сорт для промислового вирощування. У багатьох регіонах світу вирощується в закритому грунті, як десертний сорт, ягоди вагою 4-8 г.
Плодоношення на однорічних пагонах — основне для даного сорту, з кінця липня, а закінчується на початку вересня. Повторне плодоношення — на наступний рік у загальновстановлені терміни. Для вживання у свіжому вигляді, заморожування і переробки. Щорічно набирає велику популярність.

Покуса-ремонтантний сорт. Придатний для дворазового збору врожаю. На найсильніших однорічних пагонах — на початку другої половини серпня, пізніше на слабких пагонах і триває до кінця сезону вегетації. Для споживання у свіжому вигляді, заморожування і переробок. Транспортабельність середня. Плоди дуже великі та гарні вагою до 12г. Хороший ринковий сорт, завдяки дуже красивим і великим плодам.

Полісся-новий ремонтантний сорт малини Польської селекції. Дозрівання плодів починається з серпня і триває до перших заморозків. Кущі середньо рослі, під значним урожаєм схильні до вилягання. Ягоди великі вагою 6-10 г., округло-конічної форми, від червоного до темно-червоного кольору, дуже смачні і ароматні. Ягоди придатні для заморожування і вживання у свіжому вигляді. За дослідженнями польських вчених, сорт придатний до комбайнового збору і має всі шанси зайняти високі позиції у виробничих господарствах Європи.

Восени, після закінчення плодоношення, ми рекомендуємо обрізати всі сорти ремонтантної малини на рівень землі. Це захистить рослини від вимерзання, плюс дає можливість ремонтантної малині дати великий врожай великих ягід восени наступного року!

Информация актуальна: 03.10.2018
Способы доставки

Подробнее

Малина ремонтантна от компании Сливка, ЧП, Тернополе (Украина). Купить Малина ремонтантна со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!