UAH
Агрус - Сливка, ЧП Тернополь (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5
Сливка, ЧП
+38 (096) 220-47-37
Агрус
  • Агрус

Агрус

В наличии
Цена:
20 UAH
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

Продаємо кущі агрусу висаджені у контейнери 1,0л. по ціні 35,0 грн., з відкритою кореневою системою по ціні 20,0 грн. Також, є штамбові форми агрусу, висота штамби 1,0м. (прищеплений такий агрус на золотистій смородині) висаджені у контейнери 2,0л. по ціні 100,0грн.

Мукурінес-має дуже великі смачні плоди зеленого кольору. Сорт відрізняється високою урожайністю та стійкістю до борошнистої роси і інших хвороб. Ягода придатна для переробки. Околюченість мала.

Інвікта-сорт з великою ягодою жовтого кольору. Повністю імунний до борошнистої роси. Околюченість середня. Урожайність дуже висока.

Каптіватор-безколючковий сорт агрусу з червоною ягодою середнього розміру. Стійкий до борошнистої роси та інших грибкових захворювань. Урожайність дуже висока.

Хіномакі-сорт фінської селекції.Сорт високоврожайний, відмінний десертний. Плоди округлі, великі (5-7,5г), яскраво-бордового забарвлення, солодкі із ніжним ароматом. Період дозрівання, перша половина липня. Сорт зимостійкий, надає перевагу вологим грунтам.


Ксена-червоноплідний швейцарський сорт агрусу з дуже великою ягодою 8-14 г. Кущ шипуватий прямостоячий. Сорт стійкий до борошнистої роси. Морозостійкість -20. Ксенія є одним з кращих сортів агрусу що з’явилися останнім часом . Ягоди ідеально підходять для переробки і для споживання у свіжому вигляді , відрив ягоди сухий , лежкість і транспортабельність чудова .Потенційна врожайність даного сорту досягає 10 кг з куща.

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 28.10.2018
Способы доставки

Подробнее

Агрус от компании Сливка, ЧП, Тернополе (Украина). Купить Агрус со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары